subscript

اسرار کف شناسی و قیافه شناسی
  • اسرار کف شناسی و قیافه شناسی
  • اسرار کف شناسی و قیافه شناسی
  • اسرار کف شناسی و قیافه شناسی
  • اسرار کف شناسی و قیافه شناسی
  • اسرار کف شناسی و قیافه شناسی

اسرار کف شناسی و قیافه شناسی

2,500تومان
خرید این کتاب 2.5 امتیاز دارد
کد محصول : kafshns

در قسمت پایین در نظر خود را در مورد این محصول بنویسید تا در قرعه کشی کاربر وفادار بن خرید 100 هزار تومانی برای 5 نفر شرکت کنید

خرید نسخه چاپی
آیا میخواهید به یک طالع بین حرفه ای تبدیل شوید ؟ به وسیله این کتاب و خواندن تمام اطلاعات و محتوای آن از طالع و آینده و سرنوشت خودتان و دیگران و دوستانتان و اعضای خانواده باخبر خواهید شد . طالع بینی یکی از شاخه های علوم غریبه و متافیزیک است . کتاب نایاب اسرار و رازهای کف دست شناسی و قیافه (چهره) شناسی و توضیحات کامل و واقع گرایانه از خطوط و نقش های کف دست.

در طول تاریخ، مردم مجذوب و شیفته رمز و رازهای شخصیت انسان بوده اند. در تلاش و کوششان برای یافتن این که چرا و چگونه انسان ها از یک دیگر تفاوت دارند؛ مردم در ستارها ها به دنبال جواب بوده اند، در تجزیه و تحلیل دست خط ها و دست نوشته ها، در مورد مطالعه شکل و شمایل سر و همچنین در مورد خط ها و اشکال دست انسان.

در طول اعصار، روانکاوها خط ها و اشکال (این اشکال تپه نامیده می شود) متفاوتی را در کف دست انسان تشخیص داده اند و آنها را با ویژگی های درست شخصیتی انسان ارتباط داده اند.

 

متخصصان در مطالعه کف دست ۹ خط جدا از هم را در کف دست انسان تشخیص می دهند. طول و درازای و وضوح و روشنی این خط ها ظاهر و سیمای درست و صحیح شخصیت را تعیین می کند.

سه تا از مهمترین این خط ها، خط زندگی، خط سر و خط قلب هستند.

یک خط بلند (خط زندگی دراز) نشان دهنده آن است که دارنده این خط مدت های مدید و زیادی را زندگی خواهد کرد و از طول عمر بیشتری برخوردار می باشد.

خط سر به هوش و ذکاوت فرد دارنده این خط مربوط می شود. یک خط طویل و خمیده ( خط سر) نشان دهنده آن است که این فرد عادت دارد زیاد فکر و تصور کند و خیال ها زیادی به سرش می زند.

خط قلب نشان دهنده عشق، محبت، مهربانی و عواطف است. یک خط کوتاه (خط قلب کوتاه) نشان دهنده آن است که صاحب این خط مشکلاتی در مورد بیان عواطف خود دارد (و نمی توند براحتی احساسات و عشق و مهربانی خود را اظهار نماید.) در مقایسه، یک خط قوی و بلند نشان می دهد که صاحب این خط از ارتباط های احساسی لذت می برد. ( و مشتاق داشتن چنین ارتباط های احساسی می باشد.)

به علاوه خط های شناخته شده, مطالعه کنندگان همچنین نگاه می کنند به ۹ تا تپه، که قسمت های گرد کف دست می باشد. و این تپه ها نیز به نوعی نمایانگر ویژگی ها و خصایص شخصیتی انسان می باشد. سه تا از مهمترین این تپه ها، تپه ونوس, تپه ماه و تپه مریخ می باشند.

یک تپه مسطح و هموار ونوس نشان دهنده سلامتی پایین و ناچیز است. اگر تپه ونوس کف دست شما گرد باشد این را نشان می دهد که صاحب آن برای داشتن ذهنی سالم و نیز بدنی سالم کار می کند. و نیز این را باید بگویم که این حالت یک چیز دیگر را نیز نمایان می سازد و آن اینست که فرد دارنده این تپه (تپه گرد ونوس) عاشق بودن با دیگران و کمک کردن به دیگر انسانهاست.

دارنده تپه گرد مانند ماه عاشق مسافرت است و نیز دارای طبیعی حساس می باشد. یک تپه برجسته و قویا پیشرفته از ماه می تواند نشان دهنده آن باشد که فرد صاحب این تپه دارای افکار خلاقیست.

فرد دارنده تپه مسطح مریخ بالایی هر چیزی که می شنود باور می کند و به آن اعتقاد دارد و این فرد به مردم اعتماد و اطمینان دارد.

یک تپه خیلی برجسته و پیشرفت کرده از مریخ بالایی (یا آپر مارس) بهر حال، اشاره می کند به این که دارنده این تپه در کنترل کردن خشم و غضب خود و نیز دیگر احساسات و هیجانات دچار مشکل است و نمی تواند به خوبی از عهده آن برآید.

تعداد صفحات

90

نویسنده

صمد عبدی فرد

منبع

متفرقه

زبان

فارسی

کیفیت

خیلی خوب

نوع نوشتار

چاپ دیجیتال

فرمت

pdf

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

کتابهای مرتبط

کتابهای پیشنهادی

subscript

محصولات اتفاقی

8,500تومان
خرید این کتاب 8.5 امتیاز دارد

11,000تومان
خرید این کتاب 11 امتیاز دارد

8,700تومان
خرید این کتاب 8.7 امتیاز دارد

6,000تومان
خرید این کتاب 6 امتیاز دارد

3,000تومان
خرید این کتاب 3 امتیاز دارد

6,000تومان
خرید این کتاب 6 امتیاز دارد

6,500تومان
خرید این کتاب 6.5 امتیاز دارد

درباره ما

بوک 66 مرجع تخصصی ارائه دهنده کتب دیجیتال کمیاب و نایاب علوم غریبه ،طلسمات، تسخیرات،ادعیه،اوراد و علوم جفر، رمل و... میباشد تلاش ما راحت کردن دسترسی و کاهش هزینه ها برای علاقه مندان به این علوم میباشد

ایمیل : [email protected]
شماره تماس : 09385030047
واتساپ : برای ارسال پیام کلیک کنید

نماد

بوک 66