طالع بینی ازدواج
  • طالع بینی ازدواج
  • طالع بینی ازدواج
  • طالع بینی ازدواج
  • طالع بینی ازدواج
  • طالع بینی ازدواج
  • طالع بینی ازدواج
  • طالع بینی ازدواج
  • طالع بینی ازدواج

طالع بینی ازدواج

8,700تومان
خرید این کتاب 8.7 امتیاز دارد
کد محصول : TBEZDJ

در قسمت پایین در نظر خود را در مورد این محصول بنویسید تا در قرعه کشی کاربر وفادار بن خرید 100 هزار تومانی برای 5 نفر شرکت کنید

خرید نسخه چاپی

اساس طالع بینی ازدواج یا همان فال ازدواج بر این است که شما می توانید از ویژگی های فردی و شخصیتی همسر تان با توجه به ماه تولد و جنسیتش اطلاع پیدا نمایید .اساس این روش طالع بینی ،توصیف افراد بر اساس جنس و ماه تولد می باشد.در این روش فردی که قصد ازدواج دارد ماه تولد و جنس فرد مورد علاقه را باید در اختیار داشته باشد و با استفاده از آن فرد مورد علاقه خود را بخواند این کتاب که جامع ترین و کاملترین کتاب در زمینه طالع بینی ازدواج می باشد که طالع هر برج ماه ها را به صورت کامل بیان میکند.

 

در این کتاب که محققان طبق تجربیات چندین ساله تمام مطالب های این کتاب را جمع آوری کرده اند از مجموع چند صد کتاب در زمینه روانشناسی طالع انسان گرفته تا کتابها متافیزیک و برج شناسی و حاصل آن کتابی شده به نام طالع بینی ازدواج طالع بینی ازدواج (فال ازدواج)  به علمی گفته می شود که با توجه به وضعیت قرار گیری ستارگان می توان آینده را تحلیل و تعبیر نمود .

چگونه می شود به طالع بینی ازدواج اعتماد کرد؟

طالع بینی یا همان طالع عبارتست از عاملی فیزیکی و یا پدیده ای که از اثرات امواج یا نیروهای بین کرات به وجود آمده است که بر روی آدمی و موجودات دیگر اثرات خاص ذهنی و روانی را دارا می باشد . نکته قابل توجه در رابط با این موضوع این است که این نیروها و تاثیرات بر گفتار آدمی نیز اثر می گذارد چه برسد به اعمال و کردار وی . پس نکته ای که در این جا وجود دارد این است که نباید به راحتی از مسئله طالع و طالع بینی ازدواج و علاوه بر آن از مسائلی هم چون دیگر طالع بینی ها به راحتی از آن ها گذشت و آن ها را مورد توجه قرار نداد و نادیده گرفت . چرا که بعضی از افراد به راحتی بر روی این گونه مسائل به راحتی هر چه تمام تر خط بطلان کشیده و نادیده می انگارند .

تاثیرات نیروهای کیهانی

جالب است بدانید که این نیرو ها بر روی گفتار و اندیشه و حتی اعمال و رفتار ما تاثیر می گذارد ( شاید پایه و اساس اعتقادات ما به طالع بینی روزانه ، طالع بینی ازدواج و . . . همین باشد ) . از هزاران سال پیش دانشمندان و محققان دریافته بودند که در اثر گردش ماه به دور خورشید اثرات محسوسی به صورت متناوب بر روی موجودات زمینی از جمله انسان ها می گذارد و زندگی آن ها را در جهتی خاص سوق می دهد .

این نظریه در سالیان متمادی و به صورت گسترده مورد توجه و تحقیق دقیق دانشمندان ، افراد خبره در زمینه طالع بینی روزانه و طالع بینی ازدواج و . . . و منجمین کشور ها و سرزمین های مختلف قرار گرفته بود و در نهایت این عقیده و نظریه منجر شد که جهان و طبیعت دارای روح می باشد . روحی که حاکم بر اوضاع و احوال جهانیان اعم از موجودات زنده و نباتان و حیوانات و مخصوصا انسان می باشد .

 

نیروی طالع بینی ازدواج یا طالع بینی روزانه یا هرگونه ی دیگر از این موارد نیز از روح کائنات سرچشمه گرفته که موثر بر سرنوشت آدمی می باشد .برای شناخت نیروی طالع بینی ازدواج یا طالع بینی روزانه لازم است ابتدا برچگونگی اثرات امواج کیهانی و سیارات و ستارگان آشنا گردیم و رابطه ی آن را به خصوص با انسان و انواع فال ها مورد توجه خود قرار دهیم .

 


طالع بینی یکی از روش هایی است که با آن می توان روحیات و افکار افراد را شناخت وبه آن تسلط داشت .
این تفاوت رفتار و روحیات از گذشته ثابت شده است و این به دلیل موقعیت قرار گرفتن ماه و خورشید نسبت به زمین است .

 


چیزهای دیگر هستند که باعث می شود در روحیات و افکار افراد تفاوت ایجاد شود از جمله خانواده ، موقعیت اجتماعی و رفاهی و شرایط ، محیط و …..
با این وجود طالع هر شخص خیلی به رفتار ها و خصوصیات آن شبیه است و می توان از طریق بعضی از خصوصیات افراد آنها را شناخت برای درک این تشابه ، پیشنهاد می شود ابتدا طالع خودتان را بخوانید ……..

نوع نوشتار

چاپ دیجیتال
تایپی

علوم اصلی

متفرقه

فرمت

pdf

تعداد صفحات

154

نویسنده

ناشناس

منبع

متفرقه

زبان

فارسی

کیفیت

خیلی خوب

کتابهای مرتبط

کتابهای پیشنهادی