subscript

طور سینین
 • طور سینین
 • طور سینین
 • طور سینین
 • طور سینین
 • طور سینین
 • طور سینین
 • طور سینین

طور سینین

6,000تومان
خرید این کتاب 6 امتیاز دارد
کد محصول : TORSNN

در قسمت پایین در نظر خود را در مورد این محصول بنویسید تا در قرعه کشی کاربر وفادار بن خرید 100 هزار تومانی برای 5 نفر شرکت کنید

خرید نسخه چاپی

این کتاب از جمله کتب معتبر شیعه و به نقل از بزرگان شیعه برای ابطال و از بین بردن انواع سحر و جادو های قدرتمند و جلوگیری از چشم زخم میباشد یکی از ادعیه آن شرح اخلاقی و عرفانی دعای صباح امام علی(ع) میباشد در این دعا كه شامل مضامین عالی توحیدی بوده و درنهایت بلاغت، ایراد گردیده، به فضایل ائمه اطهار(ع) نیز پرداخته شده و مقام والای ولایت آنان نیز، بیان گردیده است. در این راستا، به آیات، روایات و سخنان فراوانی از بزرگان دین، استناد شده است. این اثر، حاصل جلسات سخنرانی نویسنده در این زمینه است كه در سال‌های 1381 و 1382 در مسجد قبا (آتشیها) ایراد گردیده و توسط گروه نگارش و ویرایش كانون فرهنگی این مسجد، تدوین یافته است."

تردیدی نیست که در جهان طبیعت بر خلاف عادت جاریه، افعالی خارق العاده وجود دارد که یا تابحال خود آن را به چشم دیده ایم، و یا اینکه متواتر از دیگران شنیده و یقین پیدا کرده ایم.

و بسیار کم هستند کسانی که امور خارق العاده را کم و زیاد ندیده و یا نشنیده باشند. و بسیاری از این کارها ازکسانی سر می زند که با تمرین و ریاضت نیروی انجام آن را یافته اند، مثلا می توانند زهر کشنده را بخورند و یا بار سنگین و خارج از طاقت یک انسان عادی را بردارند، و یا روی طنابی که دردو طرف بلندی بسته راه بروند، و یا امثال اینگونه امور خارق العاده. و بسیاری دیگر اعمالی است که بر اسباب طبیعی و پنهان از حس و درک مردم متکی است، و صاحب عمل به اسبابی دست می زند که دیگران آن اسباب را نشناخته اند، مانند کسی که داخل آتش رفته و نمی سوزد (بخاطر اینکه مثلا داروی طلق بخود مالیده) و یا نامه ای می نویسد که غیر خودش کسی خطوط آن را نمی بیند (چون مثلا با چیزی نوشته شده که جز در هنگام برخورد آن با آ تش خطوطش ظاهر نمی شود مانند آب پیاز) و غیره .

بسیاری دیگر از این گونه کارها، بوسیله مرعت حرکت انجام می پذیرد، سرعتی که بیننده آن را تشخیص نمی دهد، و چنین می پندارد که عمل نامبرده بدون هیچ سبب طبیعی خارق العاده انجام یافته، مانند کارهایی که شعبده بازان انجام می دهند همه اینها افعالی هستند که مستند به اسباب عادی می باشند، چیزی که هست ما سببیت آن اسباب را نشناخته ایم، و بدین جهت پوشیده از حس ماست و برای ما غیرمقدور جلوه کرده است.

ایجاد محبت و دشمنی ،گشودن گره ها وگره زدن گشوده ها، خواب کردن و یا بیمارکردن، واحضاروحرکت دادن اشیا، با اراده و از این قبیل کارهائی که مرتاضها انجام می دهند، و به هیچ وجه قابل انکارنیست، چون یا خود بعضی از آنها را مشاهده کرده ایم و یا اینکه برای ما آنقدر نقل کرده اند که دیگر قابل انکار نیست. و در عصر حاضر نیز گروهی از مرتاضان هستند که از این گونه کارهای غارق العاده انجام می دهند.

این گونه کارها هرچند سبب مادی وطبیعی ندارد، لیکن اگر بطور کامل در طریقه انجام ریاضتهائی که قدرت بر این خوارق را به آدمی می دهد دقت و تامل کنیم، و اراده این گونه افراد را در نظر بگیریم، برایمان معلوم می شود که این گونه کارها با همه اختلافی که درنوع آنها وجود دارد، همگی مستند به قدرت اراده، و شدت ایمان به تاثیر اراده است. چون اراده تابع علم و ایمان قبلی است

فهرست فصل های کتاب

 • سحر و ساحری در روایات شیعه
 • ادعیه دفع و ابطال سحر
 • دیدگاه صاحب نظران در مورد چشم زخم
 • ادعیه احراز و دفع چشم زخم

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

کتابهای مرتبط

کتابهای پیشنهادی

subscript

محصولات اتفاقی

8,500تومان
خرید این کتاب 8.5 امتیاز دارد

11,000تومان
خرید این کتاب 11 امتیاز دارد

8,700تومان
خرید این کتاب 8.7 امتیاز دارد

6,000تومان
خرید این کتاب 6 امتیاز دارد

3,000تومان
خرید این کتاب 3 امتیاز دارد

6,000تومان
خرید این کتاب 6 امتیاز دارد

6,500تومان
خرید این کتاب 6.5 امتیاز دارد

درباره ما

بوک 66 مرجع تخصصی ارائه دهنده کتب دیجیتال کمیاب و نایاب علوم غریبه ،طلسمات، تسخیرات،ادعیه،اوراد و علوم جفر، رمل و... میباشد تلاش ما راحت کردن دسترسی و کاهش هزینه ها برای علاقه مندان به این علوم میباشد

ایمیل : [email protected]
شماره تماس : 09385030047
واتساپ : برای ارسال پیام کلیک کنید

نماد

بوک 66